Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"- Chciałam zobaczyć na portalu YouTube film z naszej studniówki. Wpisałam hasło "czartorych” i okazało się, że jest tam coś znacznie ciekawszego niż studniówka - opowiada Beata Trzcińska-Staszczyk." -jak nie ona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapeniam Cię że czasem pewne fakty są zmieniane na prośbę samych osób zaintersowanych. Z mojej strony tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważnie przeczytałam wasze posty i chciałabym coś dodać. Brawa dla pani dyrektor, która tak bardzo dba o renomę Naszej szkoły wprowadza mundurki, zakazy ubierania kolorowych ciuchów,makijażu czy kolczyków... A powiadamiając media o tym incydencje na pewno ludzie maja jeszcze lepsze zdanie o "Czarcie" której już całkowicie jest zszargana... Oddawana uważam,że pani dyrektor minęła się ze swoim powołaniem... Wracając do chłopaków i tego filmiku to był tylko głupi żart dla poprawienia atmosfery w szkole i zapewne chcieli zostawić po sobie jakaś pamiątkę ;p Szkoda tylko, że z głupiego żartu powstała afera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając szaleńcze ataki na panią Dyrektor coraz bardziej pragnę ją poznać, to musi byc "lux kobitka" skoro wywołuje tyle nienawiści wśród obrońców "tych niewinnych grzecznych uczniów" którzy tylko wysikali się w obecności flagi narodowej, a teraz serio - w tym kraju mieszkają też osoby których obraziło wprowadzenie flagi narodowej do "kibla" i sikanie w obecności symboli narodowych, a o tym czy było to złamanie prawa zdecydują organy do tego powołane, tak jak to powinno się odbywać w praworządnym kraju, brawo dla Pani Dyrektor - niech w Polsce prawo prawem będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Nie rozumiem czemu tak najeżdzacie na Panią Dyrektor. Otóż sprawa wygląda następująco: Jako dyrektor szkoły była zobowiązana powiadomic policję o zajściu. sprawa była juz na początku za głosna, więc jakby sie wydało ze próbuje ukryc sprawe, dopiero by wybuchla afera. media wkroczyly miesiac po ukazaniu sie filmiku i zapewniam was ze to nie dyrekcja powiadomiła media. wszyscy bylismy zaskoczeni, po prostu komus zalezało na nagłośnieniu sprawy (wybory na nową dyrekcje). Poza tym dziennikarze z tego żyją (co nie znaczy ze pochwalam ich czyny, bo krzyczenie tekstów w stylu:"my i tak dopiszemy sobie wasze słowa" nie są chyba godne dziennikarza. To tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam, że znieważanie POLSKICH synboli narodowych to przegięcie pały !!! a ludzie mający 18 lat to nie są dzieci z podstawówki, którzy potrzebyją niańki, która im powie że źle robią !!! oni to zrobili świadomie więc niech świadomie za to odpowiedzą ! i ty nie chodzi o mohery czy inne duperszmity tylko o szacunek do POLSKICH symboli !!! jeżeli jakieś ćwoki nie rozumieją co oznacza POLSKA flaga to niech sobie podręcznik do histori zeżre na śniadanie - może to mu pomoże. Dla ludzi którzy ginęli na przykład podczas II wojny światowej POLSKA flaga była symbole za który potrafili oddać życie - to znaczy że zginęli na prawdę - i nie mieli następnego życia jak w Qaake'u czy innej strzelance. Ci ludzie umierali i po wolnie broniąc POLSKICH symboli - wsadzano im kołki od krzeseł w d*** tylko dlatego, że kochali POLSKĘ - i co im powiedzą te szczeniaki ?? a właściwie to nie szczeniaki ale w pełni świadomi dorośli ludzie, którzy niestety nie wiedzą co to znaczy jest być POLAKIEM .... ... mam nadzieję że im się to wszystko jednak w głowach poukłada - czego im serdecznie życzę !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jest dobre, mozna sie smiac i smiac, ale nie z filmiku, tylko z tego co wyprawia dyrekcja. Ile razy pojawia sie w telewizji jakis tepy program w ktorym nasmiewaja sie z prezydenta, robia sobie parodie z godla, flagi, hymnu. Czy ktos zglaszal to na policje?? Nie?? No wlasnie, ci uczniowie z I LO powinni dostac nagane od dyrekcji, powinni im poobnizac zachowanie i tyle. Bo to jest problem wewnatrz-szkolny a nie oglono polski! Dajemy tylko kolejny powod innym narodowosciom aby z nas kpili. To byl tylko mlodzienczy wyglup, mysle ze winni afery juz zrozumieli swoj blad i wiecej czegos takiego nie wykreca. Ta afera nie przyniesie nic dobrego tej szkole, a wrecz uwazam ze jej zaszkodzi. Ludzi zaczyna juz to nudzic i smieszyc. Osobiscie czujac sie polakiem nie uwazam zeby ten filmik mnie urazil az na tyle by dzwonic na policje czy prokurature..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosty_Człowiek napisał:
uważam, że znieważanie POLSKICH synboli narodowych to przegięcie pały !!! a ludzie mający 18 lat to nie są dzieci z podstawówki, którzy potrzebyją niańki, która im powie że źle robią !!! oni to zrobili świadomie więc niech świadomie za to odpowiedzą ! i ty nie chodzi o mohery czy inne duperszmity tylko o szacunek do POLSKICH symboli !!! jeżeli jakieś ćwoki nie rozumieją co oznacza POLSKA flaga to niech sobie podręcznik do histori zeżre na śniadanie - może to mu pomoże. Dla ludzi którzy ginęli na przykład podczas II wojny światowej POLSKA flaga była symbole za który potrafili oddać życie - to znaczy że zginęli na prawdę - i nie mieli następnego życia jak w Qaake'u czy innej strzelance. Ci ludzie umierali i po wolnie broniąc POLSKICH symboli - wsadzano im kołki od krzeseł w d*** tylko dlatego, że kochali POLSKĘ - i co im powiedzą te szczeniaki ?? a właściwie to nie szczeniaki ale w pełni świadomi dorośli ludzie, którzy niestety nie wiedzą co to znaczy jest być POLAKIEM .... ... mam nadzieję że im się to wszystko jednak w głowach poukłada - czego im serdecznie życzę !!!!
Moi drodzy, uczniowie Czartorycha wzięli przykład z nie mniej elytarnej szkoły, a mianowicie Unii z Lublina. Czy przypadkiem polonez to nie taniec narodowy? Czy nie zasługuje ten taniec na poszanowanie - przecież należy on do kultury i tradycji naszego kraju. W "Panu Tadeuszu" odgrywa bardzo ważną rolę - to jeden z przykładów literackich. A przecież słynna elytarna Unia wygrała TVN-owski konkurs, bo jej uczniowie byli najbardziej "kreatywni", tańczyli poloneza w w-c ( podobno) i wielu innych miejscach, które, moim zdaniem nie były zbyt odpowiednie dla powagi tego tańca. Dlaczego więc krytykujecie uczniów puławskiej szkoły a pobłażacie lubelskim maturzystom? Wiem, tam - w Unii pani dyrektor "była zadowolona" - podobno- z postawy (kreatywnej) swoich uczniów, tu ... no, sami wiecie. WNIOSEK: wychowanie legło i w jednej i drugiej szkole. Symbole narodowe, tradycję i kulturę należy KULTYWOWAĆ a nie KREOWAĆ. p.s. Nie mam nic współnego ani z Czartorychem ani z Unią, ale nauczycielem jestem, Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, czy wam coś ciężkiego spadło na głowy?! Jaki żart/dowcip/happening/świetna akcja?! Przecież to porażka! Żenułaaa. Kolesie chyba mózgów nie mieli (albo mieli je gdzie indziej);/ Mogą sobie nakręcać sikanie do pisuarów, ale po co im papież, flaga, politycy;/? Ja nie wiem kogo by to mogło bawić, ale widać są i tacy ;] Gratuluję poczucia humoru, nie ma co. I ja za was koledzy nie trzymam kciuków, chociaż sama do tej szkoły chodziłam. Nie mniej jednak - powodzenia;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam, że chłopcy nie mięli nic złego na myśli. Pomysł z flagą był spontaniczny, wcześniej miało jej nie być. Twarze polityków i papieża były pokazane przez chwileczkę, a nie przez cały film. Nie rozumie, dlaczego media zrobiłyz tego taką sensację. Chłopcy są w klasie maturalnej, mają dość zmartwień, a teraz jeszcze prokuratura na głowie ;/ Może teraz czas się zastanowić nad tym, czego uczą w Polskich szkołach? Kiedyś, ludzie gotowi byli się rzucić w ogień za flagę, godło. Teraz ludzie nie wiedzą co to znaczy być patriotą, co można, a czego nie można. Np. na godzinach wychowawczych powinno się przygotowywać do życia w świecie. Autorzy filmiku nie mięli zupełnie pojęcia, do czego to może doprowadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...